Pierwsi w Polsce! Lider w branży!

Pomagamy w międzynarodowym transporcie osób zmarłych

Jesteśmy tu, byście Wy poczuli spokój i wsparcie

Pierwsi w Polsce! Lider w branży!

Pomagamy w międzynarodowym transporcie osób zmarłych

Jesteśmy tu, byście Wy poczuli spokój i wsparcie

Transportujemy zwłoki zmarłej osoby do Polski

Jesteśmy tu, aby odciążyć was od wszelkich zmartwień. Zatrudniamy wybitnych specjalistów, którzy zajmą sie wszelkimi niezbędnymi formalnościami abyście wy mogli oddać się żałobie.

Nasze standardy obsługi klienta, są na najwyższym możliwym poziomie, co potwierdza nawet nasza konkurencja, która opiera swoje działania na podstawie naszych doświadczeń.

Nasz zespół to pełni empatii ludzie z wielkim zaangażowaniem i długoletnim doświadczeniem.

Stały kontakt z opiekunem

Decydując się na współpracę z naszym zespołem, otrzymujesz całodobową pomoc opiekuna, który jest odpowiedzialny za Twoje zlecenie!

Opiekunowie mają pełne kwalifikacje do organizowania dokumentów od wszystkich instytucji, które są niezbędne do pozyskania odpowiednich zezwoleń na transport oraz pochówek.

Opiekun na bieżąco będzie Cię informował na temat przebiegu realizacji transportu od momentu odbioru ciała przez kompletowanie dokumentów po godzinę planowanego dojazdu do miejsca przez Ciebie wyznaczonego.

Twój spokój to nasz priorytet

Poznaj nasz zespół

Kamil Kuźma

Założyciel firmy

Założyciel firmy Anielski Orszak i główny udziałowiec spółki Anielski Orszak. W naszej firmie odpowiada za marketing i opracowywanie strategii rozwoju firmy, czy też utrzymywanie kontaktów z domami pogrzebowymi na terenie Polski i świata.

Wojciech Świętochowski

Dyrektor generalny

Dyrektor generalny oraz udziałowiec spółki Anielski Orszak. Zajmuje się koordynacją pracy całego zespołu. Odpowiada za dobór wykwalifikowanej kadry pracowników, którzy wspólnie realizują misję pomocy naszym klientom w tych trudnych chwilach.

Melisa Torniewicz-Czerewacz

Opiekun klienta

Dzieciństwo spędziła na terenie Niemiec, dlatego biegle posługuje się tym językiem. W każdym tygodniu pomaga dziesiątkom rodzin podczas transportów zwłok z Niemiec do Polski. Jest w stałym kontakcie z urzędami i kostnicami na terenie całych Niemiec, dlatego sprawnie i szybko jest w stanie zorganizować niezbędne dokumenty.

Wojciech Jakoniuk

Kierowca

Kierowca Anielskiego Orszaku. Jeden z najbardziej doświadczonych pracowników. Odbiera osoby zmarłe i dokumenty na miejscu, pertraktuje z urzędnikami, kiedy kontakt telefoniczny zawiedzie. Skuteczny do bólu, o czym przekonał się niejeden zagraniczny urzędnik. Jego wiedza i doświadczenie sprawiają, że każdy transport przebiega możliwie szybko i sprawnie.

Mateusz Hajkowski

Kierowca

Jeden z głównych kierowców, w międzyczasie odpowiedzialny również za social media. Świetnie mówi w języku angielskim, uwielbia podróżować, jest bardzo towarzyski i wbrew ciężkiej pracy, którą wykonuje – wiecznie uśmiechnięty. Trudne trasy na koło podbiegunowe, niezłomni hiszpańscy urzędnicy – nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Oskar Żak

Brygadzista magazynu

Najmłodszy wiekiem oraz stażem w Anielskim Orszaku. Obsługuje magazyn firmy. Przygotowuje samochody oraz kierowców na każdy wyjazd. Upewnia się, iż kierowcy są zawsze odpowiednio zaopatrzeni w trumny, urny oraz sprzęt do dezynfekcji czy lutowania. W razie potrzeby pomaga przy usprawnianiu i drobnych naprawach karawanów czy naszych zabudów.